Informacje o Auto Abonamencie

autoabonament

Nowy Samochód na Abonament?

Chcesz płacić wyjątkowo niskie miesięczne raty i mieć możliwość jazdy zawsze nowym samochodem? Auto-Abonament to innowacyjne rozwiązanie, którego podstawową zaletą jest bardzo niska miesięczna rata. Dodatkowo masz możliwość bezproblemowej wymiany samochodu po trzech lub czterech latach. Możesz też pozostać właścicielem auta poprzez spłatę jednorazową albo rozłożoną na raty – wybór należy do Ciebie.

Auto Abonament to produkt skierowany do osób, które nie chcą inwestować dużej kwoty , a chcą jeździć nowym samochodem.

Zalety Auto Abonamentu

Nowy samochód
co 2, 3 lub 4 lata
Nie martw się sprzedażą samochodu. Po zakończeniu umowy wybierz następny samochód lub zwróć obecny.
Rata dostosowana do
Twoich potrzeb
Wybierz kwotę raty dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz, który nowy samochód jest dla Ciebie.
Elastyczne
zasady
finansowania
Do Ciebie należy decyzja o wcześniejszej spłacie kredytu lub wykupie samochodu.
Zerowy lub
minimalny wkład własny
Zadecyduj czy chcesz skorzystać z oferty wpłacając wkład własny lub nie.
Wkład własny
od 0%
Niskie raty
 • Spłata jednorazowa
 • Spłata w ratach
 • Zwrot pojazdu

Nie czekaj wybierz swój nowy samochód w abonamencie

( wybierz kwotę raty dopasowaną do twoich potrzeb )

od zł/mc347
do zł/mc1953
Znaleziono 509 modeliPokaż

Wybór nowego samochodu w Auto Abonamencie

Krok w przyszłość w dziedzinie finansowania zakupu nowego samochodu

Auto Abonament to forma kredytu samochodowego mającego na celu jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta. Relacja kwoty miesięcznej raty w stosunku do wkładu własnego na planowany zakup nowego samochodu pomoże wskazać, który model samochodu będzie dla klienta odpowiedni, bez nadmiernego obciążania miesięcznego budżetu.

Gwarancja odkupu po zakończeniu umowy Auto Abonamentu

Auto Abonament pozostawia Ci wolność wyboru w kwestii zakończenia umowy. Gwarantowany odkup samochodu w salonie, wymiana samochodu na nowy lub rozłożenie pozostałej kwoty na dalsze raty to tylko niektóre dostępne opcje.

Najczęstsze pytania

  Zadaj pytanie

  Opinie klientów o Auto Abonamencie

  awatar
  Damian K. 27 lat, Seat Leon ST

  Abonament daje mi możliwość wymiany auta co 4 lata, bez martwienia się czy uda mi się sprzedać auto obecne w tym momencie, kiedy będę chciał zakupić nowe. Abonament gwarantuje mi możliwość pozostawienia auta i z góry wiem, za jaką wartość, dzięki temu łatwiej zaplanować mi budżet na zakup nowego auta.

  awatar
  Stanisław M. 71 lat , Seat Ibiza

  Jestem emerytem i nie dostałem kredytu klasycznego z miesięczną ratą, a abonament dał mi możliwość zakupu auta, który był mi niezbędny, ze względu na to, że przeprowadziłem się na obrzeża miasta. Nie martwię się czy uda mi się uzbierać całość na ostatnią ratę, żeby wykupić auto, bo mam w razie czego możliwość rozłożenia jej na kolejne raty.

  awatar
  Rafał G. 38 lat, Seat Leon

  Potrzebowałem auta do pracy, ze względu na to że mam kredyt mieszkaniowy, rata miesięczna nie mogła przekraczać 900zł, a abonament dał mi tą możliwość. Jak już wspomniałem auto jest do pracy, więc „zarabia na siebie” i za 4 lata będę mógł go wykupić na pewno jednorazowo, a jak pozwolą finanse to może i kupię nowe, na szczęście decyzje mogę podjąć dopiero za 3 lata, więc będę wiedział na czym stoję.

  awatar
  Monika S. 30 lat, Seat Ibiza

  W dzisiejszych czas auta zmieniają swój wizerunek, co 3, 4 lata, a że jestem projektantką wnętrz muszę mieć samochód na czasie, bo sporo klientów zwraca uwagę czym jeżdżę, a w moim zawodzie nowe trendy to podstawa. Ze względu na to, że pracuję na terenie całej polski, nie mam czasu i zbytniej możliwości na sprzedaż auta samemu, a tu proszę, salon zajmie się wszystkim za mnie, ja będę musiała wybrać tylko kolor:)

  Fomularz kontaktowy

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
  najszybciej jak to możliwe.

  w górę